wz
Administrace


Info k záznamům z přenášek

Vzhledem k objevujícím se potížím s různými servery typu edisk,ulozto,rapishare apod. jsem se rozhodl sdílení nahrávek z přednášek v Brně vyřešit následujícím způsobem.

Založil jsem společný email, kde se budu snažit obdržené nahrávky pravidelně umisťovat a tím zajistit jejich dostupnost pro všechny.

Tato varianta se v tuto chvíli jeví jako nejschůdnější a snad i nejjednoduší pro všechny.

Náš společný mail má podobu upol.brno(zavinac)gmail.com a pro přihlášení je potřeba následující:

Do svého internetového prohlížeče zadejte adresu

www.gmail.comPo načtení stránky je potřeba v pravé části okna zadat Uživatelské jméno: upol.brno a Heslo: jeremias.

Tedy do políčka Uživatelské jméno: upol.brno

Do políčka heslo: jeremias

Vše psáno malými písmeny a bez diakritiky.

Po úspěšném přihlášení se dostanete do Doručené pošty, kde se budou nacházet patřičné soubory s popisem. Většina přednášek je rozdělena na více souborů, to kvůli omezení velikosti příloh, nicméně každá dílčí přednáška je označena datem a pořadovým číslem.

Po kliknutí na vybraný řádek se Vám otevře samotný email, kde máte možnost uložit přílohu tlačítkem "Stáhnout", v případě že email má příloh více, je možné použít tlačítko "Stáhnout všechny přílohy". V tomto druhém případě Vám program nabídnete stáhnutí všech příloh v příslušném mailu a tyto přílohy zabalí do archivu ZIP.

Zpět na seznam všech emailů se dostanete opětovným kliknutím na tlačítko "Doručená pošta" v levé části okna.

Po skončení práce je dobré se odhlásit v pravém horním rohu kliknutím na tlačítko " Odhlásit".

Všechny Vás prosím, abyste neprováděli na emailu žádné další operace, nemazali, nepřeposílali ani neměnili nastavení tohoto účtu.

Poslední prosba je ta, abyste tuto emailovou adresu nevpisovali do žádných formulářů na internetu a ani ji nepoužívali v diskuzích či jinde. Důvodem je snaha o zamezení příchozího spamu do této schránky a zachování přehlednosti pro nás pro všechny

Veřím, že tento systém sdílení souborů Vám bude vyhovovat a nemalá práce, kterou naši spolužáci vynakládají při pořizování těchto nahrávek přinese své plody. Tímto jim také patří velké a nekončící Díky!.

S pozdravem Váš Lukáš----------------------------------------------------------------------------------------
Neoficiální materiály - nebyly zaslány na moji adresu vyučujícím.

Materiály nejen k druhému ročníku Odkaz ZDE